Durų gamyba

Durų gamyba – vidaus durys Vilniuje

Po krizės, atsigaunant Lietuvos ekonomikai bei individualių namų statyboms, palengva pradėjo augti ir vidaus durų poreikis, todėl vidaus durų gamyba skaičiuoja didesnį pelną ir vien šių metų pradžioje, durų gamyba augo apie 10%, todėl yra tikimybė, kad rinka, po truputėlį, grįžta į savo vėžes.

Durų gamyba

Vidaus durys Vilniuje – populiariausios Lietuvoje ir kaip minėjome aukščiau, atsigaunant Lietuvos ekonomikai atsigauna ir vidaus durų gamyba Vilniuje. Taigi, durų gamintojai iš įrankių dėžės traukia vis daugiau įrankių skirtų gamybai ir ruošiasi naujiems iššūkiams. Krizės metu, vidaus durų gamyba buvo kritusi ženkliai ir kai kuriems gamintojams tai buvo nepakeliama našta, todėl daugeliui teko dirbtuves uždaryti. Bet, tai kas sunkiausia, jau praeityje, todėl durų gamintojai medžiagas gamybai užsisakinėja vis didesniais kiekiais, o medinių durų gamyba jau viršijo visų lūkesčius.

Medinių durų gamyba – vis labiau atsigaunanti durų gamybos sritis. Lietuvos ekonomika, kuri po truputėlį kyla aukštyn, tam įtakoja taip pat. Todėl gamintojai vėl grįžta prie senojo savo amato – medinių durų gamybos. Šios rūšies durų gamyba nėra sudėtinga, bet ji reikalauja aukštos kokybės medžiagų bei atsakingumo, todėl medinių durų kainos didesnės, nei faneruotų ar PVC durų.

Durų gamyba klesti kiekviename mieste, jos gaminamos tiek Kaune, tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje ir kituose didžiuosiuose miestuose. Kokiame mieste medinių durų gamyba populiaresnė, bet suprantama, kad gaminant duris kaime, nebūtinai jos privalo būti jame ir parduodamos. Gamintojai užsiima ir taip vadinamu eksportu šalies viduje. Pagamintas duris jie veža į didžiųjų miestų statybų centrus ar paviljonus, ten jas eksponuoja ir jomis prekiauja. Suprantama, didžiąją pagamintų durų pardavimo dalį sudaro didieji miestai. Tarkim durų pardavimai Vilniuje gali būti ženkliai didesni, nes sostinėje gyvena daugiausia gyventojų, o Kauno miete, durų prekyba vyksta sparčiau, kadangi miestas plečiasi ir individualių gyvenamųjų namų sparčiai daugėja. Todėl ir durų gaminių iš medžio poreikis auga.

Medinių durų poreikis Vilniuje plečiasi, nors į sostinę savo produktus veža ne tik kauniečiai, bet durų gamintojai ir iš aplinkinių rajonų. Vidaus durys Vilniuje – taip pat labai populiarios, todėl atsigaunanti šalies ekonomika atgaivina ir brangesnių durų gaminių iš medžio, prekybą. Nors pagamintų durų kiekis Vilniuje nėra labai didelis, gamintojai džiūgauja ir viliasi, kad jų gaminamos durys sugrįš į ankstesnę stadiją, kai pardavimai augo dienomis, o durų gaminiai davė didelius pelnus. Nors, krizės laikotarpis durų gamintojus privertė keisti savo pardavimų strategiją ir paskatino gamintojus žvalgytis ir į kitas šalis. Tad pradėję nuo kaimynų, kai kurie durų gamintojai dabar duris gamina ne tik Latvijoje ar Estijoje, bet ir Rusijoje bei Baltarusijoje. O tai leidžia ženkliai sumažinti gaminamų durų kainas, išlaikant tokią pat vidaus durų kokybę. Taigi, durys Vilniuje – pigesnės, bet tuo pačiu ir aukštos kokybės, nes didelė konkurencija priverčia pasitempti net ir pačius mažiausius durų gamintojus.

Užsukę į durų prekybos centrą Vilniuje, galėsite išsirinkti bet kokio tipo ir rūšies duris. Durų pasirinkimas labai didelis, todėl norėdami įgyvendinti visas namo vidaus interjero fantazijas, tai padaryti galėsite ne sunkiai. Ir labiausiai akcentuotinas dalykas, kad neradę tinkamų durų prekyboje, galėsite jas užsisakyti ir durų gamintojai jas jums pristatys per sutartą laikotarpį. Tad, Jums tereiks išsirinkti medžiagą iš kurios bus pagamintos durys, spalvą ir raštus arba raižinius, kuriuos derinsite ir prie interjero detalių. Vidaus durys Vilniuje siūlo būti išskirtiniais ir natūraliais, o jei turite savo pasiūlymų dėl durų gamybos, mielai juos išklausys.

Medinių durų gamyba – nesudėtingas, bet aukštos kokybės gaminys.

Comments

  1. Labas. Reikalingos medinės laiptinės lauko tamburui (antros) dviejų dalių su antduriu (stiklas) durys ir montavimas. Preliminarūs išmatavimai 2,5×1,3 m. Prašau pateikite ar tokios durys gaminamos ir kokia būtų preliminari kaina.
    Pagarbiai
    Gintautas
    868697714

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *