Durų rankenos

Durų rankenų

asortimentas (spausti ant norimos rankenos)

 rankena_zoe rankena_nila

rankena_marina rankena_tom

rankena_regulus rankena_pavo

rankena_pem rankena_leo

rankena_kobra rankena_katia

rankena_deneb rankena_cetus

rankena_antilia rankena_argus

rankena_alex rankena_pavo

rankena_tucana rankena_vela

rankena_wb10002 rankena_wb10022q

rankena_wb10023 rankena_wb10022

rankena_wb10001 rankena_wb10000

rankena nocole plus    rankena_3033q_52

rankena_2732 q       rankena_1938

rankena_1948     rankena_1921 q

rankena_1927     rankena_940

rankena uovo   rankena opera 1

rankena_294    rankena star

rankena soft     rankena soft plus

    rankena franz  rankena galassia

rankena flipp    rankena cosmos

Durų rankenos — individualus pasirinkimas

Akivaizdu, kad namų be dūmų kaip ir be durų nebūna. Duris išsirinkti nėra taip paprasta, bet visada įmanoma. Tereikia nuspręsti ko asmuo vienu ar kitu atveju nori. Jei svajojama vien tik apie medžio masyvo duris, greičiausiai į šarvuotas žiūrėti neverta. Jei domina stumdomosios, kam tada reikia ieškoti informacijos apie varstomas.

duru_rankenos

Regis, kad viską pasirinkti gebame — durų modelis, spalvą, dizainą, vyrius, net saugumo lygį. Bet ar dažnai susimąstome apie vieną nedidelį, nors labai svarbų sudedamąją durų dalį — rankeną. Juk be jos negalime nei atverti, nei užverti ar atstumti ir sustumti durų. Durų rankena, tai paskutinis dizaino akcentas, kuris sukuria vientisą durų ir namų aplinkos ansamblį.

Durims rankena svarbi, nes be jos praranda svarbi funkcinė savybė — verti. Rankenų pasirinkimas platus. Jis tikrai patenkins net reikliausius klientus. Nurodyti kokios turi ar privalo būti durų rankenos neįmanoma, tai individualus pasirinkimas. Vieniems reikia paprastų ir pigių. Kiti žavisi minimalistinius stiliumi ir rankenos turi būti ne tik funkcionalios, bet ir subtilios. O gal žmogus yra tvirtai nusprendęs, kad namuose bus tik žalvarinės rankenos, tokiam pasirinkimui negalima prieštarauti.

Yra tik vienas teisingas patarimas. Rankenos turi derėti prie patalpos interjero, o gal net jam kontrastuoti, taip pabrėžiant patalpos individualumą. Viskas galima, o pasirinkti yra iš ko. Vadovautis mintimi, kad perkami produktai privalo būti madingi, ne visada tikslinga. Mada spės pasikeisti kelis kartus, o naujos durys su madingomis rankenomis taip dažnai nėra perkamos.

Žinoma, yra dar viena alternatyva. Tai senos rankenos, kurios buvo pagamintos XX a. viduryje arba dar anksčiau. Jas galima restauruoti ir pritaikyti prie šiuolaikinio interjero. Namo durys gali būti papuoštos ir skirtingomis rankenomis, niekas to nedraudžia. Senos rankenos leidžia sukurti ne tik originalumą, bet ir jaukumą.

Pardavėjai gali pasiūlyti ne vien masinės gamybos durų rankenos, bet ir dizainerių kuriamus produktus. Šie gaminiai turi savo vertę, nes jie autoriniai. Be abejo, vienetines rankenas gali pasirinkti ne visi. Ši paslauga labiau orientuota į tuos asmenis, kurie domisi dizainu bei dizainerių sukurtų produktų kolekcionavimu. Vienetinės durų rankenos gali būti prisiskiriamos vienai iš meno formų. Meno kūrinius žmonės kolekcionuoja.

Durų rankenų pasirinkimas visais atvejais remiasi individualiu požiūriu. Medžiagų, dizaino, formų ir funkcijų pasiūla yra didelė. Rankenas dera rinktis žaismingai, tai ne tik puošia, bet paverčia namus praktiška erdve. Niekas iš mūsų nenori gyventi namuose, kur nėra rankenų duryse.