Faneruotos filinginės durys

Asortimentas:

Faneruotos filinginės durys

Faneruotos filinginės durys (užvedus su pelyte ant norimų durų matysite kainą ir pavadinimą, paspaudus ant durų – gausite platesnę informaciją apie norimas duris.)

laguna_aklinos_vidaus_durys laguna_vidaus_duryslaguna_rudos_filingines_durys  laguna_sviesios_vidaus_durys stela_filingines_durys  kapri3_vidaus_durys  kapri_2_durys  kapri_3HW_durys  Nova_vidaus_durys  standart_vidaus_durys  Maratas_vidaus_durys  nova_HW_durys  Orbita_vidaus_durys premjeraAklinos_vidaus_durys  Kardinolas_vidaus_durys

Faneruotos durys

Faneruotos durys – padengtos natūraliu medienos lukštu, o visas pagrindas padengtas laku. Kad padidinti durų briaunų atsparumą pažeidimams, durų varčios, durų staktos ir varčios briaunos gaminamos iš uosio ar ąžuolo medžio. Norintiems užsisakyti specialias duris, kurios sumažintų garso prasiskverbimą arba specialias vidaus duris, kurios būtų atsparios karščiui (tokios vidaus durys vadinamos priešgaisrinėmis), galime pasiūlyti gamybai specialias plokštes su specialiais užpildais, kurie ne tik izoliuoja vidaus duris nuo garso, bet padaro jas ir nedegiomis. Suprantama, kad specializuotų vidaus durų negaminame tam, kad tik gaminti, todėl durų gamybos darbai pradedami tik pagal užsakymą. Vidaus faneruotos durys – įgyvendinsime visus individualius užsakymus ir atliksime visus montavimo darbus.

Ar dažnai atnaujinate savo namų ar biuro interjerą ir ar manote, kad Jums galėtų tikti faneruotos durys? Šis klausimas užduodamas ne šiaip sau. Kam naudingos faneruotos durys?

Dabartinis gyvenimas, šiuolaikiškiems žmonėms ne tik suteikia daug galimybių dažniau spręsti savo būsto ar biuro patalpų interjero klausimus, bet ir apsunkina patį apsisprendimo procesą. Kodėl? Todėl, kad vidaus durų pasirinkimas, šiuo metu yra pats didžiausias iš interjero detalių ir tam, kad interjerą atnaujinti dažniau, būtina dažniau keisti ir pačias detales, tai yra vidaus duris, kurios – pagrindinis akcentas ir įrankis vidaus apdailai. Kas galėtų suteikti galimybę, vidaus interjerą keisti dažniau? Vienareikšmiškas atsakymas galėtų būti, kad tai yra faneruotos durys. Suprantama, kad po tokio teiginio atsiras labai daug klausimų, nuo kodėl būtent faneruotos durys, bet ne filinginės, kodėl ne ąžuolinės ar pušies ir daugybė kitų klausimų, kurie, gal būt, ne visai susiję su interjero atnaujinimo ir dažno jo keitimo darbais.

Faneruotos durys – siūlomos tiems, kurie ne tik taupo, bet ketina ir mėgsta savo patalpų aplinką bei estetinį vaizdą keisti dažniau, nei įprasti žmonės. Visų pirma, faneruotos durys yra visiems prieinama kaina, todėl, jas galima keisti dažniau, nei visas kitas vidines duris. Todėl įsigiję faneruotas duris, po kelių metų galėsite vėl atnaujinti savo naudojamų patalpų interjerą, tam neišleidžiant daug pinigų.

Jūs tik įsivaizduokite, kiek sutaupytumėte lėšų, jei Jūs nuspręstumėte dažniau keisti namų ar biuro interjerą ir pasirinktumėte praktiškas bei populiarias vidaus duris – faneruotas duris. Faneruotos durys gaminamos, padengiant jas dirbtiniu arba natūraliu medienos pluoštu, parenkant ne tik jos spalvą, bet ir lako, kuriuo jos dengiamos konsistenciją. Tokie darbai nėra brangūs, todėl visas šis gamybos procesas, faneruotų durų kainai įtakoja ne ženkliai. Būtent tokios vidaus durys, tai yra faneruotos, kainuoja tik nuo kelių šimtų litų, kas daugeliui šiuolaikiškų žmonių suteikia plačias galimybės, savo interjerą padaryti unikaliu ir keisti jį dažniau, nei tai daro žmonės, kurie linkę pataupyti. Nors, žmonėms, kurie turi ne dideles pajamas, faneruotos durys taip pat yra išeitis, jei norima atsinaujinti ar įsirengti pigiau. Todėl, faneruotos durys – populiarios ne tik norinčių sutaupyti, bet ir norinčių būti individualistai ir susikurti unikalų interjero dizainą, žmonių tarpe.

Nebijokite finansinio nepritekliaus ar tiesiog minčių, kad neišleidžiant daug galima pakeisti ar atnaujinti namų bei biurų naudojimo patalpas, nes tam yra gaminamos faneruotos durys, kurios padės išspręsti ne tik finansinius klausimus atliekant darbus, bet ir padės įgyvendinti visas interjero dizaino fantazijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *