Kokia yra stumdomųjų durų kaina?

Kokia yra stumdomųjų durų kaina?

Stumdomosios durys ne tik originalu, bet ir praktiška. Šios durys dažnai sutinkamos baldų pramonėje. Jos leidžia racionaliai išnaudoti plotą, tad šią savybę puikiai galima pritaikyti pertvarai tarp patalpų ar vietoj paprastų durų. Stumdomosios durys yra gerai apgalvotas, patogus ir tinkamas sprendimas keičiant ar kuriant naują namų interjerą. Žinoma, yra viena problema — kaina. Tokių durų užsakymas nėra pigus.

Nusprendus namuose montuoti stumdomąsias duris reikia išsirinkti durų slankiojimo sistemą. Vienos yra pakabinamos, kitos su slenksčiu. Dar yra ir sulankstomos bei su specialiais mechanizmais.

stumdomos_durys_kaina

Paprasčiausių durų, be raštų ar papildomų dekoracijų, kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 litų. Sulankstomosios bei specialių mechanizmų durys yra bent kelis kartus yra brangesnės. Dydis dar vienas svarbus matmuo. Jei duris norima papuoši individualia spalvos palete ar specialiu raštu, kainos prasideda nuo tūkstančio litų. Kaina priklauso ir nuo durų dalių kiekio, trijų dalių stumdomosios durys su pilna apdaila bei montavimu galima įsigyti už maždaug 4000 litų. Akivaizdu, kad tokių durų kaina priklauso nuo užsakomų durų matmenų, dizaino ir, žinoma, nuo varsčios ilgio.

Tiksliai pasakyti stumdomųjų durų kaina neįmanoma. Kiekvienas atvejis yra unikalus. Pardavėjui reikia žinoti durų dydį, stilių, gaminimo medžiagas. Šioje vietoje reikalinga komunikacija, kuri greičiau bei tiksliau parodys kiek vienu ar kitu atveju kainuoja įsirengti stumdomųjų durų sistemą namuose.

Stumdomosios durys gali būti puikiai pritaikytos ne tik erdvėms patalpos viduje atskirti, bet ir naudojamos kaip lauko durys. Lietuvoje tokias duris galima išsirinkti iš plastikinio, arba aliuminio profilio. Plastikinės stumdomosios terasos durys pasižymi ne tik geromis šilumos bei garso izoliacijos savybėmis, bet yra labai sandarios, nepraleidžia vandens.

Šios durys būna gaminamos su slenksčiu, bet šiuolaikinių gamybos technologijų dėka jis nėra didelis (ne didesnis nei 20 mm). Dar vienas stumdomųjų durų privalumas, tai lengvas atidarymas ir uždarymas. Į jas galima montuoti spynas, kad stumdomąsias duris būtų galima užrakinti iš lauko pusės. Tokios durų sistemos nėra pigus pasirinkimas, bet taupomas plotas bei patenkanti dienos šviesa visada atpirks visus išleistus pinigus.