Lauko durys kaina

Kiek kainuoja geros lauko durys

Lauko durys — namo puošmena. Tai vienas svarbiausių individualaus būsto akcentų. Dažniausiai norime, kad tokios durys būtų praktiškos, gražios ir saugios. Reikalavimų nemažai, o išleisti daug pinigų ne visada norisi. Ar tikrai verta investuoti į brangias laukos duris?

Lauko durys kaina

Akivaizdu, kad kaina yra proporcinga kokybei. Pasikliauti vien tik modernia ir saugia durų konstrukcija neverta. Durys be geros spynos, tai tik puošmena. Renkantis naujas duris žmogus turi įvertinti daug dalykų. Geros spynos išsirinkimas — sėkminga sudėtingo darbo pradžia.

Žmogus turi nuspręsti ar reikalingas didelis apsaugos lygis, gera garso ir šilumos izoliacija. Saugiausios – pilnavidurės durys, su apsauginiu metalo lakštu arba su metalinės konstrukcijos pagrindu. Kokia durų apdaila priimtiniausia, kokias medžiagos turi būti naudojamos ir koks durų modelis yra tinkamiausias. Reikia pagalvoti ir apie stogelį virš lauko, jei namo konstrukcija prie pagrindinių durų jo neturi. Lauko durys nėra šimtu procentų hermetiškos, o vanduo patenkantis ant jų gali sugadinti ne tik spynos mechanizmą, bet ir pačia durų konstrukciją. Įvertinus visus pageidavimus metas susimąstyti apie kainą.

Lauko durys būna medinės, stiklinės, šarvuotos, plastikinės. PVC durų kaina svyruoja nuo 1300 iki 2500 litų. Dažnai jos būna komplektuojamos su trimis vyriais. Stakta gaminama iš penkių kamerų, o slenkstis iš aliuminio su plastiko intarpu. Jos gali būti įvairiai dekoruojamos, naudojamas stiklo paketas su skaidriu stiklu išorėje bei raštuotu viduje.

Šarvuotų durų kaina prasideda nuo 1200 litų. Šios durys gali būti montuojamos su viena ar dvejomis spynomis. Kliento pageidavimu duryse gali būti sumontuotas langelis. Metalinės durys dažomos milteliniu būdu. Spalvų paletė šioms durims yra neribota. Šarvuotos durys gali būti eksploatuojamos lauko sąlygomis. Gamintojai jas padengia specialia apdaila. Šioms durims galima taikyti ir kombinuotą apdailą — viduje medis, o išorėje dažytas plienas.

Plastikinių lauko durų kaina svyruoja nuo 900 iki 1500 litų. Brangesnės yra 6 kamerų plastikinio profilio durys, o profilis gali būti padengiamas balta spalva ar medžio imitacija. Naudojamas dviejų stiklų stiklo paketas.

Medinių durų kaina priklauso nuo naudotos medienos. Pušinės durys bus pigesnės už uosio. Žinoma, kaina priklauso ir nuo konstrukcijos (vientiso masyvo ar klijuotos). Kaina prasideda nuo kelių šimtų litų ir kyla aukštyn, jei naudojamas vientisas masyvas ar egzotiniai medžiai. Šios durys yra specialiai lakuojamos, dažomos, sendinamos, raižomos ar kitaip puošiamos pagal kliento pageidavimą, o jų dizaino galimybės — neribotos.