Lauko durys

Lauko durys

Tinkamos lauko durys — saugaus gyvenimo garantas

Sunku įsivaizduoti namus be lauko durų. Jos ne vien tik puošia, bet ir saugo. Prie jų pasitinkame ir palydime svečius, už jų visada jaučiamės saugūs. Jei reikėtų išskirti pagrindines šių durų savybes, tai būtų saugumas, praktiškumas, estetinis vaizdas.

Durų gamintojai ir pardavėjai siūlo rinktis ne tik gražias, bet ir saugias, tvirtas ir patogias duris. Juk lauko durys — viena iš svarbiausių namo dalių.

Šios paskirties durys gali būti plieninės, medinės, aliumininės, plastikinės ar kompozicinės (pagamintos iš specialios medžiagos, kuri užtikrina visas šilumines savybes, tvirtumą ir puikų dizainą). Tiksliai nurodyti, kurias lauko duris dera pirkti — sudėtinga. Daugelis lauko durų gamintojų visas parduodamas duris gali pagaminti individualių matmenų, spalvos, varstymo krypties ar norimo dizaino.

Ieškodami naujų lauko durų dažnai susimąstome apie saugumą. Regis seifo tipo durys būtų puiki išeitis. Bet ar jomis užtikriname viso namo saugumą? Jei name tik vienerios durys yra sunkiai įveikiamos nekviestiems svečiams, tai nereiškia, kad jis be galo saugus. Juk vagiai gali įlįsti ir pro langus, garažo ar terasos duris. Žinoma, geros lauko durys garantuoja saugumą, bet vien tik jomis pasikliauti nevalia. Saugumą name užtikrina keli komponentai — geros durys, signalizacija, rakinami kiemo vartai.

Plastikinės ar aliumininės lauko durys galima apibūdinti vienu žodžiu — praktiška. Šios lauko durys nereikalauja didelės priežiūros, o ne retai bėgant metams, nepakeičia savo savybių. Didžiausias lauko durų priešas — klimatas. Lietuvoje lauko durims tenka susidurti su keliais iššūkiais — lietumi, saule, sniegu, šalčiu ir šiluma. Renkantis duris pravartu pagalvoti apie šalčio ir šilumos poveikį. Juk žiemą namuose norime temperatūros suteikiančios komfortą, kai lauke nuo šalčio braška tvoros. Vienoms durims toks išbandymas bus per didelis ir jos pradės riestis ir deformuotis.

Visos lauko durys gaminamos tam tikromis technologijomis, kurios padeda apsisaugoti nuo atmosferos poveikio. Šiam tikslui naudojamos įvairios medžiagos. Paprastai jos derinamos tarpusavyje. Tai suteikia ne tik stabilumo, gaminys tampa atspariu besikeičiančioms oro sąlygoms.

Nereikia pamiršti šilumos ir garso izoliacijos. Juk visi norime turėti privatų gyvenimą, o kokybiškos lauko durys leis mėgautis šia prabanga.

Lauko durys namui

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ilgalaikis eksplotavimas lauko salygomis užtikrinamas gaminant tvirta metaline durų konstrukcija,itališkais vyriais su atraminiais guoliais. Durų varčia pagaminta iš drėgmei bei temperatūrų pokyčiams atsparios jurinės faneros plokštėm,arba umidax plokštėm. Varčia sutvirtinta 1,5 mm storio plieno lakštu. Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija.Apšiltintos naudojant kokybišką akmens vatą ir guminę tarpinę.
KAINA SU JURINE FANERA IR ASSA SPYNA NUO 350 eurų.

Laiptinės durys butui

durys_butui
Tvirta metalinė konstrukcija,itališki vyriai su atraminiais guoliais užtikrins patogų ir ilgalaikį eksploatavimą. Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija.Platus spalvu pasirinkimas,durys gaminamos įvairių matmenų.Platus spynų pasirinkimas. KAINA SU DVIEJOM SPYNOM nuo 270 eurų.

Garažo metaliniai vartai

garazo_vartai
Tvirta metalinė konstrukcija,itališki reguliuojami vyriai,varcios kraštai sutvirtinti 5mm juosta,kas suteikia tvirtuma,padengta gruntu ir nudažyta milteliniu budu,kas suteikia atsparuma rudims.Platus spynu pasirinkimas.Kaina priklauso nuo matmenų ir pasirinktų spynų.
Kaina nuo 640 eurų.

Kiemo automatiniai vartai

automatiniai_vartai
Tvirtos konstrukcijos stumdomi bei varstomi kiemo vartai gaminami iš stačiakampio plieno profilių pagal individualius Jūsų kiemo įvažiavimo matmenis. Ant vartų rėmo gali buti tvirtinama medinės lentelės. Vartai gali buti papuošti ir kaltiniais metalo elementais, o vartų rėmas dažomas pagal pasirinktą užsakovo spalvą. VARTŲ VALDYMUI naudojama patikima BTF automatika.
Kaina nuo 960 eurų.