Medinės durys Vilniuje

Medinės durys Vilniuje – pigios vidaus durys

Kaip išsirinkti geras medines duris?

Medinės durys Vilniuje – ne pigus gaminys sostinės gyventojams, todėl suprantama, kad prieš jas perkant būtina pasidomėti ir apie durų gamybos ypatumus, išklausyti ir montavimo subtilybes bei sužinoti apie medžiagų, iš kurių pagamintos durys, kokybę. Taigi, bandysime trumpai papasakoti į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis medines duris Vilniuje. Tikimės, kad mūsų pateikta informacija padės Jums ne tik išsirinkti, bet ir gauti naujos bei patariančios informacijos apie medines duris.

st7_durys

Mano namai – mano tvirtovė su medinėmis durimis

Pradėję statyti namą greičiausiai jau įsivaizduojate kaip atrodys jūsų būstas, koks jaukus jis bus ir kokias interjero detales norėsite pritaikyti, kad namai būtų išskirtiniai, o stilius toks kokį ir įsivaizdavote. O, kad mintys apie tvirtovę taptų realybe, privalu išsirinkti prie interjero tinkančias medines duris, kuriomis, Vilniuje prekiaujama su didele konkurencija. Medinės durys juk nėra vienadienis pirkinys. Greičiausiai teks jas užsisakyti, kad pagamintų, bet prieš tai reikės išsirinkti ir medieną iš kurios norėsite, kad būtų pagamintos durys. Durų anga – tai ne tik architektūrinis sprendimas tarp sienų, bet ir svarbiausia interjero dalis, kurią reikės derinti ir su kitomis vidaus patalpų stiliaus detalėmis. Mediniai langai tiks prie bet kokios individualios erdvės, o pasirinkti durų raštai suteiks išskirtinumo.

Medinės durys – išskirtinis natūralumas

Medinės durys – gaminys ne pigus, todėl galime patarti, kokios detalės yra svarbios renkantis medines duris. Pardavėjų Lietuvoje, kurie gamina medines duris – labai daug. Bet jei esate vilnietis, tuomet nereikės niekur važiuoti. Medinės durys gaminamos ir Vilniuje, todėl jų gamyba paplitusi plačiai. Pasiklysti tokioje medinių durų gausoje nesudėtinga, bet atrasti kokybę būtina. Medinės durys privalo tarnauti ilgiau nei kelis metus, todėl rinkitės atidžiau, kad išsirinktumėte ne tik geriausias, bet perkant medines duris dar ir sutaupytumėte. Juk gamintojai linkę nuolaidžiauti, jei durų skaičius didesnis nei vienos. Užsukę į Vilniaus durų gamybos centrą, galėsite drąsiai išsirinkti tai ko ieškote. Aukštos kvalifikacijos specialistai patars ir pakonsultuos.

Medinių durų kokybe ir kainas lemia šie keli faktoriai:

  1. Gera medienos rūšis bei tinkamas jos paruošimas durų gamybai.
  2. Tiksliai, pagal projektą pagamintos medinės durys.
  3. Ilgesnį durų naudojimą lemia ir medį impregnuojančių medžiagų kokybė bei jų dažymo technologijos.
  4. Patvarūs ir ilgaamžiai medinių durų tvirtinimo elementai.
  5. Kokybiškos durų montavimo medžiagos ir žinoma, tikslus jų montavimas.
  6. Medinių durų priežiūra.

Medinės durys pigiomis būna ne pas visus. Nedidelė medinių durų kaina verčia susimąstyti, ar tikrai tokios durys buvo pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Juk medžiagos iš ąžuolo nėra tokios pigios, todėl būtina pasikonsultuoti su savo darbą išmanančiu specialistu.

Medinės durys Vilniuje – pigios vidaus durys tik tada, jei planuojate ir užsisakote daugiau gaminių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *