Medinės durys

Medinės durys — geriausias pasirinkimas

Medis — viena iš seniausių statybinių medžiagų. Jos panaudojimas platus. Iš medžio gali būti pagaminti visi namo elementai. Durys yra ne išimtis. Į medines duris investuoti verta dėl daugelio aspektų. Pats svarbiausias — ilgaamžiškumas. Kokybiškai pagamintos medinės durys bus patvarios ir namų šeimininkus džiugins ne vieną dešimtį metų.

Faneruotos filinginės durys (spausti ant norimų durų)

laguna_aklinos_vidaus_durys  laguna_vidaus_durys  laguna_rudos_filingines_durys  laguna_sviesios_vidaus_durys stela_filingines_durys  kapri3_vidaus_durys  kapri_2_durys  kapri_3HW_durys  Nova_vidaus_durys  standart_vidaus_durys  Maratas_vidaus_durys  nova_HW_durys  Orbita_vidaus_durys premjeraAklinos_vidaus_durys  Kardinolas_vidaus_durys

Faneruotos lengvo tipo durys (spauskite ant norimų durų)

st7_durys  ST10_durys  ST11_durys  st12_vidaus_durys

Medinės durys tinka tiek interjerui, tiek ir eksterjerui papuošti. Medis, juk natūrali medžiaga, todėl namų aplinkoje sumažėja kenksmingų medžiagų. Tokios durys yra ekologiškos. Derėtų paminėti medienos pagrindinius privalumus — tai tvirta medžiaga, mediena nesusiduria su korozijos problema, ji atspari kondensatui.medines_durys

Visi žinome, kad ąžuolinės durys yra solidus produktas. Bet nereikia bijoti ir iš kitų medžių gaminamų durų. Ąžuolinės durys būna tamsios, o pagamintos iš buko — šviesios. Medinės durys pagamintos iš riešutmedžio visada atrodo labai prabangiai bei džiugina šeimininkus išskirtine spalva. Žinoma, duris galima rinktis ir iš Lietuvai tradicinių medžiagų: uosio, pušies, ąžuolo. Tokios durys tampa originaliu akcentu namams, kurie siekia išsiskirti klasikiniu subtilumu.

Medinių durų puošyba yra neribota. Jos gali būti dažomos, lakuojamos, specialiai sendinamos ar raižomos. Viskas priklauso nuo užsakovo norų ir pageidavimų. Medinės durys leidžia sukurti originalumą, o žmonės gali džiaugtis vienetiniu produktu. Medis dėl savo gerų izoliacinių savybių gali būti naudojamas tiek vidinėms, tiek išorinėms durims gaminti. Išorinės durys turi būti gerai apsaugotos, kad aplinkos poveikis nesumažintų jų savybių.

Medines duris galima skirti į tris gamybos kategorijas. Tai natūralaus masyvo durys. Kadangi, jos gaminamos iš vientiso medžio, todėl jos laikomos geriausiomis. Svarbu, kad medienos džiovinimo darbas būtų atliktas kokybiškai. Jei mediena buvo džiovinta taisyklingai ir gaminys yra be šakų, jis bus tikrai geras.

Specialistai siūlo nepabijoti ir klijuoto masyvo durų. Šis gamybos būdas yra alternatyva natūraliai medienai. Durys, kurios pagamintos iš klijuotos medienos nepraras savo savybių prie skirtingų temperatūrų — nepersisuks, neperdžius, neišbrinks. Tokias duris galima montuoti patalpose, kur santykinis oro drėgnumas yra gausus, kaip virtuvė ar vonios kambarys.

MDP, MDF ar MPP — tokia medienos produkcija dažnai naudojama durų gamyboje. Šios plokštės gaminamos iš medienos masės, jos netrūkinėja, praktiškai neišbrinksta, jas lengva apdirbti, o ant viršaus klijuojamas lukštas arba mediena.