Pigios vidaus durys

Taupiems pirkėjams – pigios vidaus durys

Esant dideliam vidaus durų pasirinkimui, suprantama, kad durų kainos taip pat įvairios. Nuo pigių faneruotų vidaus durų iki prabangių medžio masyvo durų su įvairiausiais raižiniais, kurios kainuoja brangiau. Bet, žinoma, kad kiekvienas ieškantis, duris renkasi ne tik pagal grožį, bet ir durų kaina.Faneruotos filinginės durys (spausti ant norimų durų)

laguna_aklinos_vidaus_durys  laguna_vidaus_durys  laguna_rudos_filingines_durys  laguna_sviesios_vidaus_durys stela_filingines_durys  kapri3_vidaus_durys  kapri_2_durys  kapri_3HW_durys  Nova_vidaus_durys  standart_vidaus_durys  Maratas_vidaus_durys  nova_HW_durys  Orbita_vidaus_durys premjeraAklinos_vidaus_durys  Kardinolas_vidaus_durys

Faneruotos lengvo tipo durys (spauskite ant norimų durų)

st7_durys  ST10_durys  ST11_durys  st12_vidaus_durys

 

Laminuotos vidaus durys (spauskite ant norimų durų)

IDEJA-64 IDEJA-61 LINIJA-227 KLASIKA-26 Standartas_21 harmonija_2_13

EMOCIJA-141 ELEGANTAS_154 ELEGANTAS-153 ELEGANTAS-152 ELEGANTAS-151 AKCENTAS-112 AKCENTAS-111

GRACIJA-222 GRACIJA-221-wc GRACIJA-220 FASADAS-53 FASADAS-52-wc EMOCIJA-142 FASADAS-51

IDEJA-63 IDEJA-62 HORIZONTAS-217 HORIZONTAS-216-wc HORIZONTAS-215 HARMONIJA-214 HARMONIJA-212-WC

LAIKAS-35 LAIKAS-34 LAIKAS-33 LAIKAS-32-wc laikas-31 KLASIKA-25-WC IDEJA-65

SIMETRIJA-103SIMETRIJA-102SIMETRIJA-101RITMAS-125RITMAS-124RITMAS-123RITMAS-122

RITMAS-121 PROJEKTAS-203 PROJEKTAS-201 MUZA-162 MUZA-164 LINIJA-226-wc LINIJA-225

TRENDAS-1732 TRENDAS-1733 TRENDAS-1731 TRENDAS-173 TRENDAS-172 STATUSAS-73 STATUSAS-72 STATUSAS-71

kolori-b kolori-a kameja-p kameja fortis-bp fortis-b fortis-a vera nera lilija MODULIS-363 MODULIS-362 MODULIS-3533 MODULIS-353 MODULIS-352MODULIS-351

Mažos durų kainos vilioja žmones rinktis pagal finansines išgales, todėl ne kartą, pardavėjai, suprasdami žmonių socialinę padėtį, vidaus duris parduoda už savikainą. Toks pardavėjų gailestis dažniausiai palydimas ašaromis. Argi nesmagu matyti žmones laimingais? Juk nesvarbu, kad jie nusipirko pigias duris vidaus patalpoms, svarbu, kad pardavėjai išlaiko žmoniškumą.

ST10_durys

Vidaus durys – akcija. Siekiant atsinaujinti asortimentą ar pagyvinti vidaus durų prekybos rinką, dauguma gamintojų apsiriboja minimaliais pelnais, todėl dažnai būna skelbiamos vidaus durų akcijos. Kuo jos naudingos? Atsakymas paprastas, išlošia ne tik durų pardavėjai, bet ir pirkėjai, kurie vidaus duris įsigyja ženkliai pigiau. Be to, akcijos nebūtinai siejamos su sandėlio valymu. Gali būti taip, kad kai kurių vidaus durų kiekis liko minimalus, o daugelis klientų užsisako arba pagedauja daugiau, todėl nėra prasmės tas duris pardavinėti ankstesne kaina, geriau sumažinus durų kainą – paskelbti akciją. Tokios akcijos labai populiarios, todėl pritraukia labai daug susidomėjusių pirkėjų. Juk ne visi nori įsigyti 4-5 ar net 10 pigių durų. Kai kurie žmonės gyvena kukliau, mažesniuose būstuose, todėl, jiems užtenka dviejų, ar net vienų pigių durų, kurias akcijų metu jie įsigyja pusvelčiui. Taigi, vidaus durų akcijos naudingos ne tik pavieniams pirkėjams, bet ir įmonėms, kurios planuoja atsinaujinti vidaus patalpų interjerą, o kelios pigios durys, jiems gali būti tinkamiausiu pirkiniu.

Vidaus durys Vilniuje, ne naujiena sostinės gyventojams. Jie labai džiaugiasi, kad vidaus duris galima įsigyti savo mieste. Didžiausiame Lietuvos mieste, vidaus durų pardavėjų konkurencija didžiulė, todėl akcijų durims Vilniuje galima sulaukti ženkliai dažniau, nei, pavyzdžiui Kaune ar Klaipėdoje. Pardavimais, vidaus durys Vilniuje lenkia kitus miestus, gal todėl, kad durų kainos yra mažesnės, o gal, pigioms durims įsigyti akcijos vykdomos dažniau, nei kitur. Nors galima teigti, kad durų pardavimams įtakoja ir demografinė padėtis. Kuo daugiau gyventojų, tuo didesnis pigių durų poreikis. Bet kokiu atveju, atsigaunant ekonomikai, atsigauna ir vidaus durų prekyba Vilniuje, todėl patenkinti lieka tiek pirkėjai, kad galėjo įsigyti pigias duris, tiek pardavėjai, kad ir jų uždarbis didėja. Vidaus durys Vilnius gali pasiūlyti ir kitiems miestams, nors, iki šiol ir turėjo didžiausią pigių durų poreikį Lietuvoje.

Vidaus durų išpardavimas – tai dar viena galimybė duris įsigyti pigiau. Durų pardavimo akcijų metu jos būna pigesnės, bet manoma, kad durų išpardavimą galima sulyginti ir su pigių durų akcijomis. Abu šie prekybos metodai ir klientų viliojimai pasiteisina su kaupu, todėl prekybininkai neatsisako durų išpardavimus organizuoti dažniau. Išpardavimo metu siūlomos tokios pat akcijos ir mažos durų kainos, bet tai nereiškia, kad vidaus durų kainos išliko didelės. Kaip įsigyti pigiausias vidaus duris žino tik patys atkakliausi ir kantriausi. Kodėl? Jei kartą apsilankėte durų salone ar centre nereiškia, kad durys jau pigios ir jas jau reikia pirkti. Į panašias vietas reikėtų apsilankyti dažniau ir nustebsite, kad netikėtai aptiktas vidaus durų išpardavimas durų centre, gali padėti sutaupyti gerokai daugiau. Vidaus durų išpardavimas – kokybiškos durys akcizinėmis kainomis.

Taupiems pirkėjams, pigios vidaus durys – lūkesčių ir kainų derinys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *