Šarvuotos durys

Saugūs namai tik su šarvuotom durimis

Šarvuotos durys per paskutinį dešimtmetį tapo populiariu produktu daugelyje butų. Senesnės statybos daugiabučiuose durys nebuvo praktiškos ar saugios. Neretai jos buvo keičiamos medinėmis, bet bėgant metams, dėl temperatūros skirtumų, jos išsikraipydavo, netekdavo savo saugumo. Tad geriausias ir praktiškiausias pasirinkimas butui tapo šarvuotos durys.

Šarvuotos durys

Šių durų metalinė konstrukcija yra tvirtesnė nei medinių. Jei šarvuotos durys yra pagamintos laikantis visų kokybės standartų bei tinkamai sumontuotos, jos visiškai nesikraipo, nekliūva darinėjant, todėl gali tarnauti ilgą laiką. Pagrindinė priežastis kodėl šarvuotos durys išpopuliarėjo, tai saugumas. Visi mes norime gyventi saugiuose namuose, nebijoti jų palikti savaitgaliui ar ilgesniam laikui. Vien tik durų konstrukcija neapsaugos nuo ilgapirščių, norint pasiekti optimaliausią rezultatą reikia nepagailėti pinigų gerai ir kokybiškai spynai.

Pasaulyje nėra spynos, kurios niekas neatrakintų, bet sudėtingos ir saugios spynos gaišina vagies laiką. Susidūręs su sunkiu išbandymu nekviestas svečias nenorės gaišti savo laiko. O laikas yra vagystės priešas. Renkantis bet kurias rakinamas duris saugi ir kokybiška spyna yra būtina. Juk niekam nereikia saugių durų su prasta spyna. Kaip niekam nereikia prastų durų su labai gera spyna. Spynos klasifikuojamos pagal saugumo klasę, o kaina proporcingai priklauso nuo patikimumo ir saugumo. Akmens vatos užpildas durų viduje užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją, o tarpinių sandarumo sistema, patikimai saugo nuo šalčio ir triukšmo.

Labai tvirtas durų montavimas garantuoja šių durų saugumą ir stabilumą. Didelis spynų pasirinkimas leidžia pasirinkti norimą saugumo lygį už priimtiną kainą. Durų gamyboje naudojamas specialus plieno rėmas ir ištisas plieno lakštas užtikrina jų stabilumą ir saugumą. Papildomai pasirinktas nerūdijančio plieno slenkstis suteikia durims solidumo ir apsaugo slenkstį nuo korozijos. Spalvų ir dizaino variantų įvairovė leidžia susikurti savitą stilių. Durys gali būti dviejų skirtingų spalvų. Todėl, jos puikiai derės prie aplinkos dizaino, o vyriai, kurie gaminami su guoliais užtikrins ilgą ir itin lengvą durų varstymą.

Šarvuotos durys — teisingas pasirinkimas, kuris leis užtikrinti namų saugumą. Visi norime gyventi švariuose ir saugiuose namuose.