Vandens filtrai namui – parenkami individualiai

Vandens filtrai namui yra naudojamo vandens kokybės gerinimui ir užtikrinimui. Daugeliui vandens vartotojų žinant, kad kokybė padeda sukurti ne tik didesnį komfortą namuose, bet ir savijautą. filtravimo sistemos įgauna vis didesnę paklausą. Nesvarbu kokio dydžio name gyvenate, 70 kvadratinių metrų ar 350, vandens filtrai bus parinkti pagal Jūsų poreikius.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Nors dažnuose namuose galima rasti vandens filtrus Brita, daugelis renkasi galingesnius. Brita vandens filtrai garantuoja kokybę, tačiau ne visiems namų gyventojams patinka nedidelis jų našumas. Todėl populiarieji Pureaquafilter.lt specialistai yra tokie paklausūs, nes prekiauja ir montuoja filtrus kiekviename name pagal gyventojų poreikius. Tačiau tam, kad išsirinkti namui geriausius filtrus Pureaquafilter.lt rekomenduoja sužinoti kokios kokybės yra vanduo. Tai atlikti galima vandens tyrimo metu, tik tada bus galima tikėtis geriausių sprendimų ir filtrų rūšies pasirinkimo.

  • Mechaniniai filtrai namui užtikrina saugumą, kad į vandens naudojimo sistemą nepateks neorganinės ar neištirpusios organinės medžiagos. Smėlis, dumblas, rūdys ir įvairios uolienų dalelės gali patekti į namo vandens sistemą ir užterš ją, pažeis, vanduo taps nenaudojamu. Todėl mechaniniai filtrai montuojami pirminės vandens filtravimo stadijos užtikrinimui ir gali būti sumontuojami tiek prie namo vandens įvado, tiek namuose po kriaukle;
  • Vandens nugeležinimo filtrai Pureaquafilter.lt namui montuojami esant per dideliam geležies kiekiui vandenyje. Neretai tokios filtravimo sistemos namui tarnauja gerinant vandens kokybę. Gręžiniuose ar iškastuose šuliniuose dažniausiai pasitaiko didelis geležies kiekis ar net sieros vandenilis. Sieros vandenilis pasižymi dujų kūrimu ir dažniausiai pasireiškia supuvusių kiaušinių dvoku. Nugeležinimo filtrai pašalina nepageidaujamas medžiagas ir užtikrina namui vandens kokybę. Sumontuojami filtrai gali būti tiek lauke, tiek vidaus patalpose;
  • Vandens minkštinimo filtrai namams Pureaquafilter.lt tarnauja apsaugant buitinę techniką nuo dažno gedimo, kai jų kaitinimo elementai pasidengia kalkių nuosėdomis. Nuo kieto vandens dažniausiai kenčia boileriai, skalbimo mašinos, automatinės indaplovės, virduliai kavai ar kavos aparatai. Vandens nukalkinimo ir minkštinimo sistema pašalina iš vandens kalcio bei magnio druskų perteklių, garantuojamas maksimalus kalkių nuosėdų atsikratymas.

Didelio našumo filtrai tai ne Brita, todėl išsirinkti patiems nepavyks. Taigi, žinant žingsnius nuo a iki z, filtrus namui išsirinksite geriausius, jei pasikonsultuosite su Pureaquafilter.lt profesionaliais specialistais.

 

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *