Vartai – tvoros

Vartai ir tvoros – individualiems poreikiams

Renesansas palietė ir meninį metalo apdirbimo sritį. Metalo gaminių darbai, panaudojant šalto kalimo būdą, sėkmingai papildo interjerą bei eksterjerą. Įvairiausi metalo gaminiai puošia tiek vidaus patalpas, tiek išorines. Meninis metalo gaminių apdorojimas labai populiarus tarp šiuolaikiškų bei išskirtinumą mėgstančių žmonių.

vartaiAr teko matyti kaip atrodo kaltiniai vartai, meniškai pagamintos metalinės tvoros, grotos ant langų ar stogeliai nuo saulės?

Šaltojo kalimo būdu, šiuolaikiški gaminiai, gaminami pasitelkiant neribotą fantaziją. Todėl panaudojant šiuolaikiškas technologijas, paprastas metalo gabalas įgauna neįtikėtinas formas, bei estetišką „gyvybę“. Tokios namo kiemo detalės priverčia stabtelti ne vieną praeivį ir neveltui, šie gaminiai iš metalo yra populiariausi. Vartai, pagaminti iš metalo ir dar su menišku prisilietimu – išskirtinis dekoravimo elementas, kuris pasižymi ir tvirtumu. Kreipkitės ir mes įgyvendinsime bet kokius vartų raštus, bei techninius sprendimus. Ne išimtis ir tvoros. Greičiausiai esate nusižiūrėję kaimynų tvorą, todėl nenorite atsilikti ir Jūs. Suprantama, bet kopijuoti metalinių tvorų neverta, mes pasiūlysime aukštos kokybės išskirtinumą bei nepakartojamo grožio sprendimus.

Meniškas metalo apdorojimas neapsiriboja vien tik vartų ar tvorų gamyba bei jų gražinimu. Pagalvokite geriau, išskirtiniai laiptų turėklai, židiniai ir jų dekoravimo detalės, šviestuvai, žvakidės prie interjero bei baltai nukalti iš metalo, kas gali būti individualiau. Metalas – tvirta medžiaga dekoracijoms, bet tam tikroms interjero detalėms reikalingos lengvesnės detalės. Jei esate „įsimylėję“ metalą ir gaminius iš jo, padėsime realizuoti visus poreikius, bei įgyvendinsime specialius mūsų klientų poreikius. Susisiekite su mumis – individualios vizijos įgyvendinamos tik Jums!

tvoros

Gaminio iš metalo reikia greičiau?

Šiuolaikiški metalo gaminiai – individualaus gyvenamojo namo savininko įvaizdis. Užsisakius ir įsigijus tam tikrus gaminius iš metalo, savininkas išliks ne tik individualus, nes neturės analogo, bet ir taps išskirtiniu. Vartai – pagaminti iš metalo, visada leis būti savimi, t.y. individualiu. Vartų gaminimo kainos įvairios. Suprantama, kad vartų gamyba iš metalo rankiniu būdų kainuos ženkliai daugiau. Bet patikėkite, mūsų gaminiai verti aukštų įvertinimų. Ir meninė vartų kūryba, tai nėra tam tikras pabraižymas ant popieriaus. Jūsų sumanumus įsipareigojame atlikti ir faktiškai, todėl svarbi kiekviena metalo detalė gaminant vartus iš metalo. Bet norintiems gaminį gauti ženkliai anksčiau, teks truputėlį primokėti. Dirba, ne robotai ir kiekvienas vartų gaminys iš metalo – individualus!

Kas lemia elementų iš metalo populiarumą?

Metaliniai vartai – ilgaamžiškumas, individualūs bei dekoratyviniai sprendimai, tai ta sritis, kurią mes drąsiai galime atlikti ir suteikti visas kokybės garantijas. Ar teko matyti metalines tvoras su metaliniais antgaliais? Suprantama, kad taip. Bet ar teko matyti persuktas metalines tvoras, kurios pasižymi individualiu estetiniu akcentu? Taip. Tai mūsų techniniai sprendimai, kurie vartų ar tvorų gamyboje nėra reikšmingi, todėl vartų kainos kils vos keliais litais, o užsakant viso namo aptvėrimą tvora, tai gali kainuoti ženkliai mažiau. Tokius metalo elementus galima dekoruoti ir su akmeniu, todėl norint būti išskirtinių vartų savininkais, tereikia susisiekti su specialistais, kurių kvalifikacija atsispindi darbuose.

Metaliniai vartai ir tvoros – išskirtinumas ne tik Jums, bet ir Jūsų namams!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *