Vidaus durys kaina

Vidaus durys – kainos negąsdina

Vidaus durys – kainos negąsdina. Vidaus durų kaina nėra didelė, todėl prieinama visiems. Prie staktų, durys tvirtinamos 2 vyriais, esant poreikiui, kai durys sunkios, jos tvirtinamos 3-4. Vidaus durys montuojamos be slenksčių, taip užtikrinama, kad oras galėtų patekti į visas patalpas – kondicionuoti jas.

Vidaus durys kaina

Faneruotos filinginės durys (spausti ant norimų durų)

laguna_aklinos_vidaus_durys  laguna_vidaus_durys  laguna_rudos_filingines_durys  laguna_sviesios_vidaus_durys stela_filingines_durys  kapri3_vidaus_durys  kapri_2_durys  kapri_3HW_durys  Nova_vidaus_durys  standart_vidaus_durys  Maratas_vidaus_durys  nova_HW_durys  Orbita_vidaus_durys premjeraAklinos_vidaus_durys  Kardinolas_vidaus_durys

Faneruotos lengvo tipo durys (spauskite ant norimų durų)

st7_durys  ST10_durys  ST11_durys  st12_vidaus_durys

 

Laminuotos vidaus durys (spauskite ant norimų durų)

IDEJA-64 IDEJA-61 LINIJA-227 KLASIKA-26 Standartas_21 harmonija_2_13

EMOCIJA-141 ELEGANTAS_154 ELEGANTAS-153 ELEGANTAS-152 ELEGANTAS-151 AKCENTAS-112 AKCENTAS-111

GRACIJA-222 GRACIJA-221-wc GRACIJA-220 FASADAS-53 FASADAS-52-wc EMOCIJA-142 FASADAS-51

IDEJA-63 IDEJA-62 HORIZONTAS-217 HORIZONTAS-216-wc HORIZONTAS-215 HARMONIJA-214 HARMONIJA-212-WC

LAIKAS-35 LAIKAS-34 LAIKAS-33 LAIKAS-32-wc laikas-31 KLASIKA-25-WC IDEJA-65

SIMETRIJA-103SIMETRIJA-102SIMETRIJA-101RITMAS-125RITMAS-124RITMAS-123RITMAS-122

RITMAS-121 PROJEKTAS-203 PROJEKTAS-201 MUZA-162 MUZA-164 LINIJA-226-wc LINIJA-225

TRENDAS-1732 TRENDAS-1733 TRENDAS-1731 TRENDAS-173 TRENDAS-172 STATUSAS-73 STATUSAS-72 STATUSAS-71

kolori-b kolori-a kameja-p kameja fortis-bp fortis-b fortis-a vera nera lilija MODULIS-363 MODULIS-362 MODULIS-3533 MODULIS-353 MODULIS-352MODULIS-351

Tokiems darbams sunaudojama mažiau medžiagų, todėl vidaus durys gali būti pigesnės. Mažesnė vidaus durų kaina dar nereiškia, kad jos ne kokybiškos. Gaminant duris galima įsigyti pigesnių tvirtinimo elementų, bet medžiagos iš kurių gaminamos vidaus durys liks tokiomis pat – kokybiškomis.

laguna_rudos_filingines_durys

Keičiantis architektūros bei vidaus interjero sprendimų tendencijoms, suprantama, kad gyvenamųjų namų ar komercinių patalpų interjero erdvės planavimo stilius, taip pat, keičiasi. Kiekvienas nori būti išskirtinis, todėl tokios detalės kaip, durų rankenos, tam tikri nestandartinių baldų sprendimai, patalpų pertvarų ar slankiojančių sistemų gaminiai, stengiasi atitikti visus vartotojų poreikius. Vidaus durys tam ne išimtis ir mažesnės durų kainos lenkia daugelį šios srities gaminių.

Pasinaudojus durų pardavimų statistika, drąsiai galima tvirtinti, kad Lietuvos rinką užkariavo vidaus durys – stumdomos durų sistemos, kurios dažniausiai būna profilinėmis. Namų interjero projektuotojai ar patys žmonės, kurie turi architektūrinių sugebėjimų dizainui, dažniausiai renkasi pigesnį, bet ne ką prastesnį variantą patalpų erdvės dekoravimui – stumdomos durys. Tokios tipo vidaus durys – pigesnės ir leidžiančios įgyvendinti bet kokius interjero sprendimus ženkliai pigiau, nesumenkinant pačio gaminio kokybės. Pigesnės stumdomų durų sistemos – unikali galimybė patalpų erdves padalinti pigiau.

Stumdomos durys – iš kokybiškų medžiagų ir pigesnės

Vidaus durų sistemoms, ar atskirų patalpų durims, galima naudoti tiek stiklą, tiek medienos plokštes ar net natūralaus medžio medžiagas. Renkantis visas išvardintas medžiagas, galima ne brangiai dekoruoti durų paviršių, pasirinkti norimą raštą ar prie interjero derančią spalvą. Todėl patalpų interjeras bus išskirtinis, o norimos durys ženkliai pigiau. Vidinės durys – mažesnė kaina išlaikant ir kokybę. Pasiūlysime patalpų durų mažesnę kainą ir suteiksime visas galimybes išsirinkti tinkančias, kokybiškas ir mažesnėmis kainomis vidaus duris.

Tik pas mus didesnės galimybės įgyvendinti visus vidaus durų sprendimus!

Rinkoje siūlomos itin gausus vidaus patalpų durų asortimentas ir nustebsite, jei pasakysime, kad jis siekia kelis tūkstančius. Kadangi kiekviena patalpų erdvė yra individuali, tai ir durų konstrukcijas tenka modeliuoti ir taikyti individualiai. Be vietos gamintojų produkcijos, Lietuvoje prekiaujama ir atvežtiniais durų gaminiais. Į Lietuvą durys atvežamos iš Vokietijos, Italijos, Belgijos ir net iš Rusijos. Visų šių durų kainos mažos, todėl tokia konkurencija pasitempti priverčia ir gamintojus Lietuvoje. Mažesnės durų kainos dėmesį traukia ne tik individualių namų ar komercinių patalpų savinimus. Mažomis durų kainomis domisi ir viešbučiai, barai ir visuomeninio lankymo įstaigos, nes ne visada mažos durų kainos reiškia ir prastą jų kokybę. Durų kainos vyrauja skirtingos, bet jų kokybė išlaiko aukštą ir visus standartus atitinkantį balansą.

kapri_3HW_durys

Vidaus durys – kainos negąsdina nė vieno pirkėjo, kuris žino ko nori. Žinoma, durys, kainuojančios vos kelis litus priverstų iškarto susimąstyti dėl jų kokybės, bet prieš įsigyjant duris, visada verta pasikonsultuoti su specialistais, kurie ir pakonsultuos nemokamai, ir patars kokios durys tarnaus ilgiau ir kainuos mažiau. Perkant vidaus duris sutaupyti įmanoma, bet renkantis duris už mažesnę kainą.

Durys mažesne kaina – kokybiški interjero sprendimai už kainą, kuri negąsdina.

Durų kainos Lietuvoje įvairios ir priklausomai nuo medžiagų iš kurių jos gaminamos durys kainuoja nuo kelias dešimt litų iki kelių šimtų už vienas. Kainos priklauso nuo papildomo durų bloko komplekto sudėties. Į durų kainas įeina vyriai, varčios, staktos, todėl atsižvelgiant į tai, kad sudaro durų bloko komplektą, durų kainos yra nuo 100-300 litų iki 600-800 litų. Suprantama, durys kainuojančios 100 ar 300 litų nebus sukomplektuotos, bus be varčių, vyrių ir staktų. Todėl pasiskaičiavę, kiek kainuos papildomos detalės durų montavimui, galėsite nesunkiai apsispręsti, iškart mokėti už duris didesnę sumą ir gauti pilną durų bloko komplektą, ar tiesiog pigiau įsigyti duris, montavimo dalis susirandant patiems. Suprantama, kiekviena durų montavimo detalės paieška atima daug laiko, tai įvertina ir tie žmonės, kurių laikas brangus. Todėl, didžioji Lietuvos dalis, dažniausiai renkasi vidaus duris jau pilnai sukomplektuotas ir kurių vidutinė kaina svyruoja nuo 300 iki 600 litų. Įsigiję duris už 500 litų, durų bloko komplekte rasite visas montavimui reikiamas dalis, o kvalifikuoti durų montuotojai jas sumontuos per kelias valandas.

Vidaus durys – kam mokėti daugiau!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *