Vidaus durys Vilniuje

Vidaus durys Vilniuje – didelė spalvų gama ir įspūdingi frezavimo raštai

Mūsų siūlomos vidaus durys – gaminamos medžio dulkių pagrindu, kurios laminuojamos Vokiečių gamintojų „Renolit AG“ visus kokybės standartus atitinkančia PVC plėvele. Vidaus durys – didelis pasirinkimas net ir patiems išrankiausiems!

* Vidaus durys Vilniuje – galime išfrezuoti pasirinktą raštą.

Faneruotos filinginės durys (spausti ant norimų durų)

laguna_aklinos_vidaus_durys  laguna_vidaus_durys  laguna_rudos_filingines_durys  laguna_sviesios_vidaus_durys stela_filingines_durys  kapri3_vidaus_durys  kapri_2_durys  kapri_3HW_durys  Nova_vidaus_durys  standart_vidaus_durys  Maratas_vidaus_durys  nova_HW_durys  Orbita_vidaus_durys premjeraAklinos_vidaus_durys  Kardinolas_vidaus_durys

Faneruotos lengvo tipo durys (spauskite ant norimų durų)

st7_durys  ST10_durys  ST11_durys  st12_vidaus_durys

Laminuotos vidaus durys (spauskite ant norimų durų)

IDEJA-64 IDEJA-61 LINIJA-227 KLASIKA-26 Standartas_21 harmonija_2_13

EMOCIJA-141 ELEGANTAS_154 ELEGANTAS-153 ELEGANTAS-152 ELEGANTAS-151 AKCENTAS-112 AKCENTAS-111

GRACIJA-222 GRACIJA-221-wc GRACIJA-220 FASADAS-53 FASADAS-52-wc EMOCIJA-142 FASADAS-51

IDEJA-63 IDEJA-62 HORIZONTAS-217 HORIZONTAS-216-wc HORIZONTAS-215 HARMONIJA-214 HARMONIJA-212-WC

LAIKAS-35 LAIKAS-34 LAIKAS-33 LAIKAS-32-wc laikas-31 KLASIKA-25-WC IDEJA-65

SIMETRIJA-103SIMETRIJA-102SIMETRIJA-101RITMAS-125RITMAS-124RITMAS-123RITMAS-122

RITMAS-121 PROJEKTAS-203 PROJEKTAS-201 MUZA-162 MUZA-164 LINIJA-226-wc LINIJA-225

TRENDAS-1732 TRENDAS-1733 TRENDAS-1731 TRENDAS-173 TRENDAS-172 STATUSAS-73 STATUSAS-72 STATUSAS-71

kolori-b kolori-a kameja-p kameja fortis-bp fortis-b fortis-a vera nera lilija MODULIS-363 MODULIS-362 MODULIS-3533 MODULIS-353 MODULIS-352MODULIS-351

Stumdomos vidaus durys Vilniuje

Stumdomos durys, kodėl?

Stumdomos vidaus durys Vilniuje papuoš ne tik sostinės gyventojų interjerą, bet leis sutaupyti dalį patalpų erdvės, kurią galėsite pritaikyti ir kitiems interjero sprendimams. Mažos vidaus stumdomų durų kainos leis tai įgyvendinti nesvarstant pigios durys ar ne.

Ar teko matyti stumdomas duris visuomeninės paskirties patalpose, tokiose kaip bankai ar parduotuvės? Argi ne patogu? Paskutiniuoju metu, stumdomas duris pasirenka vis daugiau ir fiziniai asmenys – paprasti žmonės. Naujausios technologijos žmonėms patinka, todėl slankiojančios sistemos jiems padeda savo būsto patalpas panaudoti dar praktiškiau. Patalpas galima atskirti privačiomis erdvėmis tiek bute, tiek privačiame name ir tiek komercinėse patalpose. Stumdomos vidaus durys atranda vis daugiau palaikymo, nes jos yra ir praktiškos ir kas labai svarbu, kainuoja ne daug. Šiuolaikiškos vidaus durys Vilniuje ne naujiena, todėl didžiulis tokio tipo durų pasirinkimas vilniečiams leidžia įgyvendinti bet kokius interjero sprendimus pritaikant ir stumdomų durų sistemas.

Stumdomos vidaus durys Vilniuje yra įvairių modelių ir dengiamos jos įvairiomis faneruotomis, puošiamos įvairiais ornamentais, dažomos ar stiklinamos matiniais stiklais. Taigi, jei turite minčių dėl stumdomų durų projektų ar tam tikrų techninių reikalavimų, visada patarsime ir pakonsultuosime nemokamai. Mūsų stumdomos vidaus durys Vilniuje – išskirtinis Jūsų patalpų dizaino akcentas. Be to, stumdomų durų kainos nesikandžioja ir kiekvienam individualiam užsakymui, kainas derėsime atskirai.

Stumdomos durys

Stumdomos durys – atstumiamos į šonus arba tarpusavyje prasilenkiančios, todėl svarbu tinkamai įvertinti savo patalpų ir sprendimų įgyvendinimo galimybes. Priklausomai nuo Jūsų patalpų durų angos dydžio, stumdomų vidaus durų sistema gali būti vienos varčios arba dviejų. Kad duris būtų galima nustumti į šoną ar šonus, būtina, šonuose palikti ir erdvės, todėl visada pasikonsultuokite su kvalifikuotais specialistais, kurie nemokamai pateiks kelis techninius stumdomų vidaus durų brėžinius. Vilniuje, stumdomų durų gamintojų ir pardavėjų yra labai daug, todėl didelė ir konkurencija, o tai reiškia, kad stumdomų durų kainos Vilniuje yra labai konkurencingos, t.y. nedidelės.

Galime pasiūlyti stumdomas duris, kurios montuojasi ir į pačią sieną, todėl, apie tokius sprendimus jau reikėtų pranešti iš anksto, nes tokios durys planuojamos planuojant ir sienas. Todėl statydami namą, visada pabandykite užbėgti įvykiams už akių ir apsispręsti, norite stumdomų durų palei sieną ar pačioje sienoje. Priešingu atveju liks tik vienas variantas – stumdomos vidaus durys palei sieną.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad daugelis mūsų siūlomų produktų, varstomos durys, gali būti pritaikomos kaip stumdomos, todėl Jūsų stumdomų durų svajonės gali virsti realybe. Žinoma, tik prieš perkant duris, būtina pasikonsultuoti ir išsiaiškinti, kokios durų stumdomos sistemos Jums tinka labiausiai. Nes ne visos durų konstrukcijos pritaikomos stumdomų durų projektams. Taigi, pirma reikėtų apsispręsti, kokios sistemos Jūs norite, ar slankiojančių sistemų, ar stumdomų durų ar tiesiog, paprastų medinių vidaus durų. Apsisprendus, bus lengviau žengti toliau, o mums, bus lengviau pasiūlyti optimalų stumdomų vidaus durų techninį sprendimą.

Mūsų duris drąsiai galėsi pritaikyti prie įvairių interjero detalių, pradedant nuo plastikinių ar medinių langų spalvos ir baigiant individualaus namo stoglangiais. Suprantama, kad plastikiniai langai tiks prie daugelio stumdomų durų sprendimo, o mediniai langai atrodys ypač prabangiai, jei stumdomos durys bus šviesesnės.

Vilniečiams mes siūlome:

  • Itin patvarius ir stumdomų durų mechanizmus!
  • Patogius ir nesudėtingus sprendimus dėl stumdomų durų mechanizmų!
  • Stumdomas vidaus duris iš aukščiausios rūšies medžiagų!

Stumdomos vidaus durys – kainos Vilniuje itin patrauklios. Ačiū, kad esate su mumis!

Kokios durys gražesnės, kurias išsirinkti, kokios medžiagos durims kokybiškesnės ir kokios spalvos bei raštai tiktų labiau? Turite labai daug sudėtingų klausimų? Suprantama, atsakyti į šiuos klausimus iškart, neįmanoma. Taigi, tobulėjant durų gamybos technologijoms, vidaus durys Vilniuje gali pasiūlyti bene didžiausią asortimentą net ir patiems reikliausiems.

vidaus_durys_vilniuje

vidaus_durys_vilnius

vidaus_durys_vilniuje1

vidaus_durys_vilnius2

vidaus_durys_vilniuje3

Vidaus durų kainos Vilniuje

Vidaus durys – kaina Vilniuje, ką reikėtų žinoti perkant

Perkant vidaus duris Vilniuje, Kaune ar kitame mieste, suprantama, kad pirmi klausimai, kurie iškyla – tai, kokia vidaus durų kaina Vilniuje. Žinoma, kad durų kokybė taip pat labai svarbi, nes ir kokybės procentas sudaro tam tikrą durų kainą. Taigi, vidaus durų kainos Vilniuje yra labai įvairios, nes jos priklauso nuo tam tikrų veiksnių, kuriuos pabandysime aptarti savo straipsnyje.

Ar žinote kaip elgtis, norint įsigyti tinkamas vidaus duris ir už gerą kainą?

Taigi:

1. Prieš perkant vidaus duris, nesvarbu kokiame mieste, Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kitame, dėmesį atkreipti reikėtų į tam tikras durų pardavėjų paslaugas, kurios, žinoma, nėra nemokamos. Todėl, iš pardavėjų užsisakykite pilną visų darbų pasiūlymą su įvardintomis jų kainomis. Taip galėsite palyginti skirtingų pardavėjų durų ir jų darbų atlikimo kainas. Vidaus durys Kaune siūlomos įvairiomis kainomis, todėl verta paieškoti kelių gamintojų ar pardavėjų.

2. Vidaus durys Vilniaus mieste – labai svarbu susižinoti, ar durų pardavėjai jas Jums ir sumontuos, o jei taip, už kokią kainą. Gali būti taip, kad kai kurie pardavėjai montuotojų neturi, todėl dažną pirkėją nusiunčia į kitas, durų montavimo paslaugas teikiančias įmones. Vidaus durų kainos Vilniuje bus mažesnės, jei pirksite duris iš tų, kurie turi kvalifikuotus durų montuotojus ir jas gali sumontuoti patys. Tokios kainos kainuos mažiau, nei rinktis duris ir montuotojus atskirai. Vilniuje ir Kaune durų pardavėjų, kurie turi ir montuotojų komandą yra daug, todėl juos išsirinkti bus itin lengva. Be to, juos rekomenduoti gali kaimynas ar giminaitis, kuris jau pasinaudojo vieno ar kito vidaus durų pardavėjo paslaugomis. Mes siūlome vidaus duris Vilniuje už patrauklią kainą, išskirtiniais atvejais, durų montavimo kainą dovanojame. Taigi, pasirinkę mus, ne tik gausite kokybiškas duris ir montavimo paslaugas, bet dar ir sutaupysite.

3. Vilniuje, vidaus duris mes pristatysime į vietą ir sumontuosime, todėl papildomai mokėti už atvežimą ir užnešimą, tarkime, į penktą aukštą, papildomai mokėti nereikės. Rinkitės patogias ir pigias vidaus durų kainas. Pirkdami vidaus duris Vilniuje gausite ir kokybiškas montavimo bei atvežimo paslaugas.

4. Dažnai kylantis klausimas vilniečiams – kas išmontuos ir išveš vidaus duris? Užsisakę vidaus duris Vilniuje ir Kaune pasidomėkite ir tokia smulkmenėle, kuri, kai kuriais atvejais gali Jums kainuoti papildomai. Pas mus užsisakę duris bei montavimo darbus, dovanų galite gauti ir senų durų išmontavimo darbus. Taigi, durys ir kitos paslaugos Vilniuje gali kainoti mažiau, jei pasirinksite mūsų produktų bei paslaugų paketą.

5. Vidaus durys Kaune ir Vilniuje skelbia, į ką reikėtų labiausiai atkreipti dėmesį, jei susigundysite vidaus duris įsigyti prekybos centre. Prekybos centre, pamatę labai pigią durų varčią, neapgalvoję, greitai nusprendžiate jas pirkti, bet nenumatėte dar ir tai, kad mažos durų kainos gali ir pakilti pakeliui į kasą. Taigi, susigundę pigių vidaus durų kaina prekybos centre, ne daugelis atkreipia dėmesį į tai, kad prie durų reikalingos dar ir staktos ir dar, kas jas parveš namo ir kas svarbiausia, sumontuos pigias duris. Pradedant skaičiuoti pigių vidaus durų kainą, staktos, jų transportavimas jas pabrangina ganėtinai ženkliai, bet pinigai jau sumokėti, todėl dažnam įsigijusiam tokias pigias vidaus duris Kaune ar Vilniuje, tenka praryti karčią patirties piliulę. Mes Jums siūlome vidaus duris už priimtiną kainą bei priimtinų kainų paslaugas. Nes, suprantama, kad be spynų ir rankenų negalima romo formos gaminį vadinti durimis. Taigi, spynos ir rankenos dar labiau sukels Jūsų vidaus durų kainą. Ar Jums tai priimtina, tikras galvos skausmas. Todėl prieš aklai pirkdami vidaus duris Vilniuje ar Klaipėdoje, pasidomėkite apie visas smulkmenas ir papildomas paslaugas, kurios ne ženkliai, bet gali padidinti vidaus durų kainas. O jei tokių paslaugėlių bus ne viena ir ne dvi, kad ir neženklus kainų padidėjimas bus apčiuopiamas sudėjus visų paslaugų kainas į vieną. Ar norite pigias, bet tuo pačiu ir brangias vidaus duris? Vidaus durys Vilniuje už itin patrauklią kainą galite įsigyti tik pas mus. Kodėl? Mes, vilniečiams ir kauniečiams siūlome vidaus duris mažesnėmis kainomis, o papildomos jų transportavimo, išmontavimo bei sumontavimo kainas pasiūlysime beveik veltui. Vidaus durys Vilniuje – skirtos klientų poreikių tenkinimui, todėl kiekvienas mūsų bendravimas virs nedidelių išlaidų taupymu bei žmoniškų santykių tvirtinimu.

Mūsų atliekamų darbų Vilniuje kokybe abejoti nevertą, o pas mus pirktas vidaus duris už mažą kainą, priderinsime, atvešime, sumontuosime ir suteiksime garantiją.

Vidaus durys – Vilnius turi didelį pasirinkimą, štai kodėl vilniečiams verta rinktis būtent mus.

Kaip privalo atrodyti idealios durys, gal pradėkim nuo to? Kaip įsivaizduojate duris, kurias norite įsigyti? Ar jos turėtų būti pasižyminčios ilgaamžiškumu bei nusidėvėjimui, o gal tvirtos ir garantuojančios maksimalią garso izoliaciją? Bet norime pažymėti, kad vienas iš svarbiausių vidaus durų gamybos kokybės kriterijų – medžiagos. Bet bandant išsirinkti duris yra ir kitokių smulkių detalių į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Svarbu renkantis

Durys – įvairios paskirties ir todėl skirtingos. Menantys 20-30 metų istoriją gali prisiminti, kad anksčiau buvo standartinės durys – visos baltos ir si metalinėmis rankenomis. Šiuolaikiškuose namuose galima aptikti vidaus durų įvairiausios paskirties bei dizaino, su įspūdingais raštais, raižiniais ar piešiniais. Kokias vidaus rūšis galime pasiūlyti mes? Vidaus durys Vilniuje – lojalus klientams tiek individualiems užsakymams, tiek kainų deryboms.

Taigi, vidaus durys Vilniuje siūlo:

Durys – klasikinės atsiveriančios. Kasdieninės durys ir dažniausiai naudojamos buityje, kurių veikimo mechanizmą žino ir dideli, ir maži. Tokios durys tinka visoms patalpoms, todėl daugelis gyvenamų namų ar komercinių patalpų projektuojamos atsižvelgiant būtent į tokių durų techninius duomenis.

Durys – stumdomos durys, kurios yra populiariausios tarp skaičiuojančių praktinę naudą. Stumdomos durys – nerealus atradimas. Be to, galima sutaupyti ar išsaugoti tam tikrą patalpų erdvę, kurią galima panaudoti ir kitiems interjero sprendimams. Taigi, peršasi išvada, kad tokios durys pačios praktiškiausios bei saugiausios, nes tikimybė susižeisti dėl užsiveriančių ar atsidarančių varstomų durų, tiesiog išnyksta. Vidaus durys Vilniuje, kurios yra stumdomos – pats populiariausias gaminys per kelerius metus.

Durys – nestandartinės, sulankstomos durys. Tokia konstrukcija yra kol kas naujovė, todėl tokias vidaus duris renkasi ieškantys naujų bei patogių sprendimų. Jos gaminamos iš pakankamai patvarių medžiagų, gali būti atsparios susidėvėjimui bei iš plastikinių medžiagų, kurios durims suteikia lengvumo, bei plačias galimybes jas dekoruoti.

Medžiagos ir stilius

Pasirinkdami kokybiškas vidaus durų gamybai skirtas medžiagas susikursite savo individualų stilių, bei išskirtinį dizainą, kuri bus galima kaskart atnaujinti keičiant spalvas ar raštus.

Ar žinote, kokie durų gaminiai populiariausi? Viena populiariausių šiuolaikiškų dųrų gamybos medžiaga yra medis. Juk būtų keista, jei užsukę pas draugus į svečius, pamatytumėte šarvuotas duris į tualetą ar vonią. Tokia smagi durų tema išliktų ilgam.

Suprantama, kad norint interjerą papuošti elitinėmis durimis, teks susirasti ir aukštą kokybę atitinkančių detalių, bei kitų smulkmenų, skirtų būtent tokių durų gamybai. Perkant medį išskirtinėms durims, jo kokybė privalo būti ideali, todėl tokie reikalavimai medžiagoms vidaus duris daro brangesnėmis. Bet mokėti už išskirtinumą visada verta ir smagu, nes tai Jūsų individualus fantazijos įgyvendinimas.

Vidaus durys Vilniuje – galimybė buitį padaryti patrauklesne kitaip!