Durys Kaune

Kaune duris išsirinks visi

Kaune durimis prekiauja bent kelios dešimtys įmonių. Pasirinkimas nemažas, o pasiūla tikrai stebina. Jei namuose atėjo metas keisti lauko ar vidaus duris, problemų surasti naujas ir patikimas nebus jokių problemų.

Pardavėjai pasiruošę patenkinti net pačius reikliausius klientus. Kaune galima rasti duris iš daugelio pasaulio šalių. Pradedant pačiomis pigiausiomis, bet ne visada kokybiškiausiomis, kinų gamybos durimis bei baigiant Vokietijos ar vietinių Lietuvių gamintojų produkcija. Dienos, kai nebuvo galima rasti, o radus nusipirkti, senai pasibaigusios. Dabar vienas įsigijus galima iškart vežti namo ir jas montuoti, kitų, žinoma, gali tekti palaukti. Kainų įvairovė plati. Sunkiausias darbas yra ne surasti, bet išsirinkti.

durys_kaune

Šiandien gamintojai ir pardavėjai Kaune siūlo neįtikėtiną pasirinkimo įvairovę — skirtingo dizaino, raštų, spalvų bei konstrukcijų duris. Tiksliai nurodyti kurios rūšies durys šiai dienai populiariausios Kaune keblu. Butuose dažniausiai sutinkamos šarvuotos durys. Akivaizdu, kad saugumas ir gera garso izoliacija patinka daugumai žmonių. Tik nereikia pamiršti, kad šarvuotų durų patikimumas priklauso nuo užrakto saugumo.

Privataus namo gyventojai duris gali pasirinkti iš kelių variantų: medinės, šarvuotos, plastikinės, aliumininės ir pan. Dažniausiai prekybininkai savo produkciją pristato internete. Kiekvienoje svetainėje galima rasti bent po keletą parduodamos produkcijos pavyzdžių. Pardavėjų drąsiai teigia, kad galerijose matomas duris gali pagaminti pagal individualų kliento reikalavimą. Dažna įmonė siūlo ne tik įsigyti duris, bet ir teikia montavimo bei durų remonto paslaugas. Atlieka durų reguliavimą, nustato atskirų durų dalių gedimus ar broką, atnaujina senas duris. Vis tik Kaune galima kiekvienai problemai rasti tinkamą sprendimą.

Kaune galima įsigyti ne tik lauko, bet ir kokybiškas vidaus duris, kurios gali būti papuoštos natūralaus medžio raštu, sukurtos pagal individualų dizainą. Visiems teko girdėti auksinę mintį, kad durys yra namo puošmena. Nors ji skamba banaliai, tačiau yra be galo taikli. Durys neišvengiamas gyvenamosios patalpos akcentas. O šiuo metu pasirinkimas Kauno mieste ir aplink jį yra daugiau nei pakankamas. Tereikia kreiptis, o gamintojas tikrai nepatingės pagelbėti priimtiniausio varianto paieškose.